Španělská společnost Think Mediterranean se specializuje na zpracovávání sušeného středomořského ovoce. Tradiční ručně připravované pasty ze sušených fíků a datlí dochucují ořechy, mandlemi, pomerančovou kůrou a dalšími ingrediencemi typickými pro oblast Středomoří. Fíkové a datlové koláče jsou geniální jako příloha ke kvalitním sýrům, stejně dobře ale chutnají v ranních müsli či jako svačina při náročném sportovním výkonu.

Fíkový koláček s mandlemi

Sušený koláček ze speciálně vybraných španělských fíků a mandlí té nejvyšší kvality. Na stromech plně dozrálé fíky odrůdy Pajanero jsou ceněné zejména pro svou přírodně medovou sladkost, delikátní slupku a jemnou texturu. Hodí se k sýrům, foie-gras, salátům a müsli.

Think_Mediterranean_fikovy_kolac_700x700_stin

Pomerančovo-mandlový koláček

Ručně lisovaný koláček z fíků Pajarero, kůry ze španělských pomerančů, výběrových mandlí a meruněk. Středomořská tradiční specialita se hodí k sýrovému prkénku, salátům či jako dezert.

Think_Mediterranean_pomerancovo-mandlovy_kolac_700x700_stin

Datlový koláček s vlašskými ořechy

Ručně lisovaný koláček z jemných tuniských datlí odrůdy Degelt Noor a vlašských ořechů. Hodí se jako chuťovka ke kvalitním sýrům, středomořským salátům, do müsli.  Dobrý tip pro sportovce, kteří potřebují rychlý přísun energie.

Think_Mediterranean_datlovy_kolac_700x700_stin