Sbíráte oblázky pro štěstí? A znáte tyto? Jsou z francouzské bonbonárny Médicis a uvnitř každého z nich najdete praženou mandli. Prostě štěstí na druhou.

Francouzská společnost Médicis byla založena roku 1952 a dnes patří mezi přední výrobce oříškových dražé na francouzském trhu. Její majitel Michel Cluizel názvem společnosti vzdává hold Kateřině Medicejské. Ta mandle v cukru milovala natolik, že nebylo evropského dvora, na kterém by se v době její vlády nepodávaly.

Mandle prémiových odrůd Lerida a Avola se nejdřív pomalinku v měděných kotlech praží nad ohněm, pak zapékají v karamelizovaném třtinovém cukru a obalují výběrovou čokoládou. Co barva oblázku, to jiný druh čokolády.

Receptem na úspěch Médicis je tradiční způsob výroby s aplikací moderních trendů, důraz na autentický původ a respekt k surovinám: pouze čisté kakaové máslo, bez jakýchkoli příměsí rostlinných tuků, přírodní Bourbon vanilku namísto vanilinu, žádný sójový lecitin ani umělá aromata, všechny výrobky jsou 100 % bez přítomnosti geneticky modifikovaných organismů.

V našich prodejnách nabízíme:
Olives des Garrigues – Pražené mandle v hořké čokoládě 225g / 50g
Galets Gianduja – Pražené mandle v Giaduja (lískooříškové čokoládě) 225g Médicis / 50g
Les Fruits du Jardin Framboise – Ovocné želé v Gianduji s malinovým práškem 225g
Amandes Tipika – Pražené mandle v Arabica Cappuccino čokoládě 225g / 50g
Amandes Caramaya – Pražené mandle v mléčné čokoládě posypané kakaem 225g
Les Caprices Noisettes – Pražené lískové oříšky v mléčné / hořké čokoládě 200g
Dárkový box Balao – směs 4 druhů obalovaných pražených mandlí 300g
Jardin Cacao – směs 3 druhů obalovaných pražených mandlí 250g